Strona główna > O nas

O nas

Aktualności

Czym się zajmujemy?

Eco-Wind Construction S.A. jest jednym z wiodących na polskim rynku deweloperów farm wiatrowych. Działamy w poczuciu, że energia wiatrowa jest nieodłącznym elementem miksu energetycznego krajów na całym świecie.

Nasze usługi obejmują kompleksowe wsparcie na każdym etapie przedsięwzięcia. Zaczynając od działań związanych z rozwojem projektu farmy – do momentu uzyskania pozwolenia na budowę, poprzez etap konstrukcji, aż do chwili uruchomienia elektrowni wiatrowej.

Obecnie aktywne portfolio spółki zawiera projekty wiatrowe o łącznej mocy ponad kilkuset megawatów, zlokalizowane na terenie północnej, zachodniej, wschodniej oraz południowo-wschodniej Polski.

Realizując projekty korzystamy wyłącznie z fabrycznie nowych, w pełni bezpiecznych turbin wiatrowych, wyposażonych w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, takie jak system redukcji hałasu czy odladzania.

Nasz zespół

Potencjał naszej firmy oparty jest na kompetentnym i stabilnym zespole specjalistów i konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie ochrony środowiska, energetyki, planowania przestrzennego oraz prawa budowlanego.

Aktualności