Firma EcoWind

Firma EcoWind jest jednym z pierwszych polskich producentów rolet rzymskich tarasowych do ogrodu z przeznaczeniem do ochrony przed słońcem i deszczem.

Produkcją rolet zajmujemy się od 2013 roku, prowadząc sprzedaż na terenie Polski oraz Europy. Naszym klientom oferujemy kompleksową realizację projektów i nieograniczone wsparcie techniczne przez cały okres realizacji oraz po jego ukończeniu.

lat doświadczenia

zadowolonych klientów

m2 użytego materiału

OFERTA

Z uwagi na nieprzewidywalną i zmienną pogodę, firma skoncentrowała się na wytrzymałość i niezawodność oferowanych produktów. Postanowiliśmy stworzyć roletę, o którą nie musisz się już martwić, która odpowiednio zabezpieczy was i wasz taras.

Tak powstała nasza pierwsza roleta model: PREMIUM i z czasem kolejne jej odsłony, model: ECO oraz rolety POD ZADASZENIE. W każdym z przypadków trzymamy się zasady roleta służyła wiele sezonów w zmieniających się warunkach pogodowych. To wszystko umożliwiają nam przemyślana solidna konstrukcja oparta na wytrzymałym materiale rolety, opatentowane podzespoły, nierdzewne elementy konstrukcyjne odporne na warunki atmosferyczne.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

Do produkcji wykorzystujemy tylko najwyższej jakości materiały, co zapewnia wieloletnie ich użytkowanie. Większość elementów jest zaprojektowana, opatentowana i wykonywana w naszej firmie. Nasz park maszynowy i doświadczony personel zapewnia nam sprawną i niezawodną produkcję.

Montaż rolet możecie Państwo przeprowadzić samodzielnie z pomocą filmów instruktażowych lub skorzystać z usług firm, z którymi współpracujemy. Są to sprawdzeni Partnerzy, którzy zapewnią Państwu sprawny i odpowiedni montaż naszych produktów.

PARTNERZY

rolety i żagle ogrodowe
Nie krępuj się, napisz do nas